3. turnaj - Starobělská Maxipálka

Ve čtvrtek 29.12.2016 proběhl 3. ročník turnaje registrovaných hráčů ve stolním tenise – Starobělská Maxipálka.

Fotky a videa z turnaje budou během pár dnů umístěny na stránkách http://ostravskypinec.cz/ v sekci "Foto".

Výsledky

Kompletní výsledky naleznete o řádek níže v přiložených souborech:

S1 - výsledky
S2 - výsledky
S3 - výsledky
Celkové pořadí

Seznam hráčů

Seřazeno dle žebříčku. Červenou barvou označeni hráči, kteří na turnaj nedorazili bez omluvy.

Příjmení Jméno Oddíl EloST Soutěž 1 Soutěž 2 Soutěž 3
1) Kratochvíl Michal TJ Nový Jičín 1959 NE NE ANO
2) Kowal René TJ Nový Jičín 1952 NE NE ANO
3) Bugaj Pavel TTC Poruba Ostrava 1913 NE NE ANO
4) Polášek Radovan ASK Tatra Kopřivnice 1899 NE NE ANO
5) Mesaroš Jakub TJ Agrotec Hustopeče 1886 NE NE ANO
6) Masnica Michal ASK Tatra Kopřivnice 1846 NE NE ANO
7) Záškodný Marek ASK Tatra Kopřivnice 1819 NE NE ANO
8) Vrtal Oldřich TTC MG Odra GAS Vratimov 1808 NE ANO ANO
9) Schwarz Ota ASK Tatra Kopřivnice 1767 NE ANO ANO
10) Foldyna Radek SK Svinov 1752 NE ANO ANO
11) Mikeska Jakub TJ Nový Jičín 1743 NE NE ANO
12) Jeřábek Vladimír SK Slatina - Brno 1741 NE ANO ANO
13) Unzeitig Daniel TTC MG Odra GAS Vratimov 1730 NE ANO ANO
14) Mesaroš Petr SKST Hodonín 1719 NE ANO ANO
15) Merenda Ladislav ASK Tatra Kopřivnice 1717 NE ANO ANO
16) Kupec Rostislav TJ Ostrava KST 1700 NE ANO ANO
17) Uhlář Radim TJ Sokol Brušperk 1694 NE ANO ANO
18) Fabián Tomáš Orel Stará Bělá 1691 NE ANO ANO
19) Blatný Jaroslav SK Svinov 1649 NE ANO ANO
20) Vojvodík Roman TJ Frenštát pod Radhoštěm 1644 NE ANO ANO
21) Zeman Karel VSK VŠB - TU Ostrava 1631 ANO ANO ANO
22) Koloničný Petr TJ Sokol Hrabůvka 1629 ANO ANO ANO
23) Merta Marek TJ Sokol Klimkovice 1615 NE ANO ANO
24) Beneš Radek TJ Sokol Hrabůvka 1599 ANO ANO ANO
25) Neuwirth Jaroslav TJ Sokol Brušperk 1599 ANO NE NE
26) Chlad Petr TJ Ostrava KST 1598 NE ANO ANO
27) Tůma Karel SK Slatina - Brno 1592 NE ANO ANO
28) Chvojka Peter VSK VŠB - TU Ostrava 1586 NE ANO ANO
29) Mazůrek Matěj CSVČ Havířov 1582 ANO ANO ANO
30) Dostál Radim Orel Stará Bělá 1574 ANO NE NE
31) Chovanec Pavel SK Svinov 1556 NE ANO ANO
32) Šindler Jaroslav TJ Frenštát pod Radhoštěm 1528 ANO ANO ANO
33) Muller Dominik TTC MG Odra GAS Vratimov 1521 ANO ANO ANO
34) Molin Vojtěch Orel Stará Bělá 1516 ANO ANO ANO
35) Theodor Filip SK Svinov 1480 ANO ANO ANO
36) Malík David VSK VŠB - TU Ostrava 1477 ANO ANO ANO
37) Kus Ondřej SK Svinov 1451 ANO ANO ANO
38) Zavadil Antonín Orel Uherské Hradiště 1439 ANO ANO ANO
39) Milota Tomáš TJ Sokol Bobrovníky 1436 ANO ANO ANO
40) Stach Jiří ÚSP Muglinov 1434 ANO NE NE
41) Lorenc Martin TJ Frenštát pod Radhoštěm 1426 ANO ANO ANO
42) Palmi Ivo Sokol Krmelín 1396 ANO ANO NE
43) Henžel Michal SK Svinov 1393 ANO ANO ANO
44) Buček Jaromír SKST Baník Havířov 1359 ANO ANO NE
45) Vicherková Šárka SK Svinov 1357 ANO ANO ANO
46) Venclík Lumír TJ Sokol Přívoz 1356 ANO ANO ANO
47) Fabián ml. Miloš Orel Stará Bělá 1319 ANO ANO ANO
48) Stempěň Svatoslav Stolní tenis Kozlovice 1303 ANO ANO ANO
49) Pavič Marcel ASK Tatra Kopřivnice 1279 ANO ANO ANO
50) Jeřábek Jakub TJ OP Prostějov 1242 ANO ANO ANO
51) Klus Daniel SKST Baník Havířov 1227 ANO ANO NE
52) Broskevič Lumír Orel Třebovice 1157 ANO ANO ANO
53) Štulík Michal Orel Stará Bělá 1155 ANO ANO ANO
54) Martinec Lukáš SKST Baník Havířov 1141 ANO ANO ANO
55) Wawrzyczek Jiří SKST Baník Havířov 1110 ANO NE NE
56) Pavelek Ondřej Orel Stará Bělá 1060 ANO ANO ANO
57) Studnický Martin CSVČ Havířov 1033 ANO ANO ANO
58) Broskevič Jan TJ Sokol Děhylov 998 ANO ANO ANO
59) Krupa Daniel Salesiánský DDM Ostrava 939 ANO ANO ANO
60) Profota Filip TTC Ostrava 2016 1 ANO ANO ANO
61) Pavelek Daniel - 0 ANO ANO ANO
62) Šipula Marcel - 0 ANO ANO ANO
*) Raška Michal Sokol Staré Město 1296 ANO ANO ANO
*) Šturma Patrik Sokol Staré Město 1128 ANO ANO ANO
*) Svoboda Martin CSVČ Havířov 1062 ANO ANO ANO
Sponzoři:


Ostrava!!! Knihy ABZ