1. ročník Tříkrálového turnaje

V sobotu 3.1.2015 proběhl 1. ročník Tříkrálového turnaje registrovaných hráčů ve stolním tenise pod záštitou místostarosty obce Ostrava-Stará Bělá Mgr. Michala Hořínka.

Fotky a videa z turnaje budou během pár dnů umístěny na stránkách http://ostravskypinec.cz/ v sekci "Foto".

Výsledky

Kompletní výsledky naleznete o řádek níže v přiložených souborech:

S1 - výsledky
S2 - výsledky
S3 - výsledky
S4 - výsledky
Celkové pořadí

Video:

Seznam hráčů

Seřazeno dle žebříčku.

Příjmení Jméno Oddíl Soutěž 1 Soutěž 2 Soutěž 3 Soutěž 4
1) Olejník Martin DTJ Hradec Králové NE NE ANO NE
2) Pavlík Tibor TJ Ostrava KST NE NE ANO NE
3) Klimek Vojtěch DJK SV Kolbermoor NE NE ANO NE
4) Holáň Jan SK Honstianske Trstany NE NE ANO NE
5) Klos Patrik TJ Ostrava KST NE NE ANO NE
6) Martinko Jiří TJ Ostrava KST NE NE ANO NE
7) Knybel Kamil TJ Nový Jičín NE NE ANO NE
8) Bajger Jiří TJ Ostrava KST NE NE ANO NE
9) Uhlář Radim TJ Sokol Brušperk NE ANO ANO NE
10) Vlk Radek KST Vsetín NE ANO ANO NE
11) Svobodová Táňa Muttenz NE ANO ANO ANO
12) Schwarz Ota ASK Tatra Kopřivnice NE ANO ANO NE
13) Vrtal Oldřich TTC MG Odra GAS Vratimov NE ANO ANO NE
14) Holub Marek SV Waldhilsbach NE ANO ANO NE
15) Neuwirth Jaroslav TJ Sokol Brušperk NE ANO ANO NE
16) Blatný Jaroslav SK Svinov NE ANO ANO NE
17) Foldyna Radek SK Svinov NE ANO ANO NE
18) Kavala Filip TJ Sokol Klimkovice NE ANO ANO NE
19) Hudeczek Roman TJ Slovan VOKD Karviná-Lázně Darkov NE ANO ANO NE
20) Borovský Šimon ASK Tatra Kopřivnice NE ANO ANO NE
21) Záškodný Marek ASK Tatra Kopřivnice NE ANO ANO NE
22) Chaloupka František TJ Sokol Nová Bělá NE ANO ANO NE
23) Skalický Jiří TTC MG Odra GAS Vratimov NE ANO ANO NE
24) Kanclíř Přemysl TJ Sokol Nová Bělá NE ANO ANO NE
25) Guřan Jiří TJ Sokol Klimkovice NE ANO ANO NE
26) Merenda Ladislav ASK Tatra Kopřivnice NE ANO ANO NE
27) Řeha Adam Orel Paskov NE ANO ANO NE
28) Michálek Pavel ASK Tatra Kopřivnice NE ANO ANO NE
29) Merta Marek TJ Sokol Klimkovice NE ANO ANO NE
30) Chlad Petr TJ Ostrava KST NE ANO ANO NE
31) Unzeitig Daniel TTC MG Odra GAS Vratimov NE ANO ANO NE
32) Křenek Tomáš TJ Ostrava KST NE ANO ANO NE
33) Chvojka Peter VSK VŠB - TU Ostrava NE ANO ANO NE
34) Hejl Petr TJ Sokol Horní Lhota ANO NE NE NE
35) Fortuník Ferdinand Orel Stará Bělá ANO ANO ANO NE
36) Trojek Ivo TJ Sokol Hrabůvka ANO ANO ANO NE
37) Chovanec Pavel TTC MG Odra GAS Vratimov ANO ANO ANO NE
38) Hranická Jana ÚSP Muglinov ANO ANO ANO ANO
39) Šimíček Vladimír TJ Nový Jičín ANO ANO ANO NE
40) Stach Jiří ÚSP Muglinov ANO ANO NE NE
41) Dyba Daniel TJ Sokol Hrabůvka ANO ANO NE NE
42) Bartoš Václav SK Svinov ANO ANO ANO NE
43) Hrabec Tomáš TJ Slezan FM ANO ANO ANO NE
44) Molin Vojtěch TJ Sokol Polanka ANO ANO ANO NE
45) Gromnica Václav TJ Sokol Brušperk ANO NE NE NE
46) Skulina Bohumil SK Svinov ANO ANO ANO NE
47) Venclik Lumir TJ Sokol Přívoz ANO ANO ANO NE
48) Lach Bronislav ÚSP Muglinov ANO ANO ANO NE
49) Kaštovský Petr SK Svinov ANO ANO ANO NE
50) Fabián Miloš ml. Orel Stará Bělá ANO ANO ANO NE
51) Hejneš Jan Orel Stará Bělá ANO ANO ANO NE
52) Kolačko Libor Orel Stará Bělá ANO ANO ANO NE
53) Šlachta Kamil Orel Stará Bělá ANO ANO NE NE
54) Vantuch František TJ Sokol Brušperk ANO NE NE NE
55) Režný Tomáš Orel Stará Bělá ANO NE NE NE
56) Pšenica Vladislav Orel Stará Bělá ANO ANO ANO NE
57) Kučera Radek Orel Stará Bělá ANO ANO NE NE
58) Káňa Čestmír Orel Stará Bělá ANO ANO ANO NE
59) Spěváčková Silva nereg. ANO ANO ANO ANO
60) Mišurec Jiří nereg. ANO ANO ANO NE
61) Uherek Lumír nereg. ANO NE NE NE